Батькам і дітям

ПОСТУЛАТ ДЛЯ ЧЕМПІОНА

Якщо ви думаєте, що вас поб'ють, вважайте себе битим.

Якщо ви думаєте, що не смієте, ви не посмієте ніколи.

Якщо вам подобається перемагати, але ви думаєте, що не зможете перемогти, ви майже напевно зазнаєте поразки.

Якщо ви вважаєте, що програєте, ви вже програли, тому що у всьому світі ми бачимо, що успіх починається з образу мислення людини - все залежить від стану розуму.

ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ НАШИХ ДІТЕЙ, АБО, БАТЬКИ НАШІ ДІТИ У НЕБЕЗПЕЦІ

Окремою гострою проблемою здоров`я дітей є поширення шкідливих звичок серед неповнолітніх. При вивченні цього питання важливо проаналізувати особливості первинного вживання психоактивних речовин, мотиви систематичного вживання, поінформованість молоді про негативні наслідки систематичного вживання психоактивних речовин.

23:06 01.06.2020

ЯКИЙ ВИД СПОРТУ ОБРАТИ ДЛЯ ДИТИНИ?

О, спорт, ти - життя! Всі батьки мріють про те, щоб їхні діти виросли здоровими і дисциплінованими. А для цього, вважають мами і тата, дитина повинна займатися спортом. Але який вид спорту вибрати для дитини? Коли краще почати? Та й чи хоче сам малюк займатися?

23:04 01.06.2020

ХАРЧУВАННЯ ДИТИНИ-СПОРТСМЕНА

Багато батьків, віддаючи дітей у спортивні секції, стикаються з безліччю питань, особливо пов'язаних з харчуванням юних спортсменів: коли годувати, чим годувати, якого режиму дотримуватися. Для дитини, котра займається спортом, їжа — один з важливих запорук успіху. Їжа-той самий будівельний матеріал, який сприяє росту організму. І чим якісніше їжа, тим здоровіше дитина.

22:50 01.06.2020

ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ

Основне завдання сім’ї та навчального закладу - виховання з раннього дитинства громадянина,який здатний самостійно й свідомо протистояти небезпекам різного характеру, що дозволить йому активно брати участь у суспільному житті, відстоювати основні принципи безпечного життя, діяльності та відпочинку. Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою.

22:37 01.06.2020