Умови вступу

До спортивної школи приймаються всі ДІТИ, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань.

Зарахування до спортивної школи здійснюються на підставі:

1. Заяви батьків або осіб, що їх заміняють
  2. Медичного висновку лікаря поліклініки за місцем проживання про відсутність медичних протипоказань для занять;
  3. Копії свідоцтва про народження та ідентифікаційного коду.

Мінімальний вік дитини. що підлягає зарахуванню до спортивної школи, залежить від специфіки виду спорту, положення про ДЮСШ та визначається Мінсім'ямолодьспортом за погодженням з МОЗ.

Мінімальний вік дитини для набору з видів спорту

ВИД СПОРТУ

ВІК ДИТИНИ

БОКС

10 років

БАСКЕТБОЛ

9 років

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

6 років

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

3,5 – 4 роки

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

10 років

ФУТБОЛ

6 років

Переведення вихованців ДЮСШ відповідно з групи початкової підготовки до групи базової підготовки, групи спеціалізованої  підготовки та групи до вищих досягнень здійснюється після виконання ними встановлених вимог, зазначених у навчальній програмі з видів спорту. Вихованці, які досягли 18 років, залишаються в ДЮСШ у групах базової підготовки четвертого і п'ятого року навчання, групах спеціалізованої  підготовки та групах підготовки до вищих досягнень за наявності позитивної динаміки показників підготовленості та високих спортивних результатів.

Вихованці ДЮСШ мають право на:

• безпечні та нешкідливі умови навчання;
  • користування спортивною та оздоровчою базою;
  • участь у різних видах навчально-тренувальної роботи, спортивних змаганнях та інших заходах;
  • вільне вираження поглядів, переконань, захист від будь яких форм експлуатації, психічного і фізичного насильства від дій педагогічних та інших працівників, які порушують їх права, принижують честь і гідність;
  • отримання свідоцтва про закінчення ДЮСШ та особистої картки спортсмен.

Вихованці ДЮСШ зобов'язані:

• удосконалювати та підвищувати свою майстерність;
  • виконувати навчально-тренувальні навантаження з метою досягнення запланованих спортивних результатів;
  • брати участь у змаганнях та навчально-тренувальних зборах, за індивідуальними та календарними планами;
  • дотримуватися встановленого спортивного режиму та особистої гігієни;
  • інші зобов'язання передбачені чинним законодавством.

Батьки вихованців або особи, що їх заміняють, мають право:

• обирати і бути обраними до батьківського комітету ДЮСШ;
  • звертатися до органів управління фізичною культурою і спортом, директора;
  • брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації навчально-тренувального процесу та зміцнення матеріально-технічної бази ДЮСШ.

Заява учнів