Історія ДЮСШ

Історія розвитку Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Зінкевича

Дитячо-юнацька спортивна школа була заснована у 1954 році і розміщалася в приміщенні Володимир-Волинського педагогічного училища імені Ю.А. Кримського. У 1961 році було побудовано новий спортивний зал в педагогічному училищі, який був переданий спортивні школі в користування.

У 1965 році будівлю греко-католицької церкви по вулиці Ковельській розміром 16*9м. було передано під спортивний зал . Спортивна школа за цією адресою жила повноцінним спортивним життям 28 років, поки не виникла потреба передачі церкви у її пряме використання.

Натомість було передано на баланс відділу освіти і передано ДЮСШ приміщення кінотеатру «Космос», що по вулиці Драгоманова. Силами педагогічного колективу він був переобладнаний під спортивний зал зі штучним освітленням. Спортивний зал в цьому приміщені функціонує і на даний час.

Оскільки потужність міського стадіону на той час не могла задовольнити бажання займатися великої кількості дітей, виникла потреба для будівництва спортивного комплексу.

Розпочинала спортивна школа з таких видів спорту – спортивна гімнастика та легка атлетика, потім ввели баскетбол, волейбол і футбол. Зараз школа культивує 6 видів спорту: баскетбол, бокс, боротьба вільна, гімнастика художня, легка атлетика і футбол.

Гордістю спортивної школи є нинішні і колишні учні, а й серед них Олімпійський чемпіон ХХІV літніх ігор – Володимир Татарчук.

Команда ДЮСШ з футболу 1966р.н.

На фото зображена команда Володимир-Волинської ДЮСШ з футболу 1966 року народження на чолі з капітаном Олімпійським чемпіон Татарчуком Володимиром. Також серед команди на фото є директор школи Мельник Олег Пилипович та тренер з футболу Гань Руслан Ростиславович та їх ще діючий тренер Веремей Володимир Дмитровичмитрович

11:52 30.06.2020

Випуск 1983 року

На фото зображенні тренерський колектив ДЮСШ того часу, з них по теперішній час працюють Веремей Володимир Дмитрович, Кондисюк Віра Петрівна, а також серед випусників є теперішній директор школи Мельник Олег Пилипович.

11:46 30.06.2020